TRG 9900 İLE ERCİYES DAĞINDA KAR TEMİZLEME

24 Feb 2019 00:25 0
41
0 0

TRG 9900 İLE ERCİYES DAĞINDA KAR TEMİZLEME Clip Video - TRG 9900 - Çok işlevli çift yönlü standart direksiyonlu traktör
AMİRAL GEMİSİ
TRG benzersiz tekerleklere sahip çift yönlü bir traktördür – Ergit 100 serisinin en güçlüsü – ve tarım şirketlerinin en ağır işleri için tasarlanmıştır. Dar dönüş yarıçapı sayesinde olağanüstü manevra kabiliyetine sahip olan TRG modeli, TRG 9900 (89 HP) . Hassas ayarlı bu motorlar, çıkıntılı motor yapısı ve 4 tekerden çekiş sistemi ile birlikte yol tutuş devamlılığı sağlar. RGS™ çift yönlü çekiş sistemi ve kumanda elemanlarının ergonomisi kullanıcının işini kolaylaştırır. TRG'nin düzeni ve kullanım amacı ihtiyaca göre farklılaştırılabilir ve araç çeşitli sürme, bitki koruma, hasat alma, zirai bakım, ormancılık ve inşaat ataşmanlarıyla kullanılabilir. Tüm bu işlemler stressiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Orta ve büyük ölçekli ( 100-150 dekar ) düz, eğimli ve çok eğimli meyve bahçeleri, üzüm bağları, sebze ekim alanları ve orman işletmeleri için tasarlanmıştır.

İşletmede kullanılan temel tarım makinaları olan Rotovatör ( 200 -260 cm) , diskaro (24 -28 diskli), pulluk, tırmık, tesviye bıçağı, fanlı ilaçlama makineleri, sap parçalama, büyük ölçekli forklift yükleyiciler ve orta ve büyük ölçekli römorkların kullanımına mükemmel uyum sağlar.

TRG serimiz çok büyük, tam profesyonel ve tüm teknik avantajlara ihtiyaç duyan ileri seviyede faaliyet gösteren tarımsal işletmelerin tüm ihtiyaçlarını mükemmel seviyede karşılayan güç ve hızın mantıklı teknolojinin rakipsiz temsilcisidir. Tüm modellerimizde olduğu gibi TRG serimizin de her parçasında kalite sağlamlık ve çiftçiye saygı çıplak gözle görülebilir.


Tags: Antonio Carraro, Traktör, Bağ Bahçe, Dünya Lideri, Türkiye, Meyve

Related of "TRG 9900 İLE ERCİYES DAĞINDA KAR TEMİZLEME" Videos