Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Bitkiler (Şifa Market 0224 234 56 78)

12 Jul 2016 09:28 57
197,156
396 183

Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Bitkiler (Şifa Market 0224 234 56 78) Clip Video - Badem, ilaç olarak cinsel güçsüzlüğe karşı kullanılır. Böyle durumlarda bir ay süreyle yemeklerden sonra yirmi adet tatlı badem yemek gerekir. Enginar cinsel gücü arttırır, vücudu kuvvetlendirir. Fındık, iktidarsızlığa iyi gelir. Havuç, cinsel güçsüzlükten şikayet edenlere sıkça önerilen bir bitkidir. İncir cinsel isteği arttırır. Bol miktarda yenilen incir iktidarsızlığa iyi gelir. Karabiber iktidarsızlık ve cinsel hastalıkların tedavisinde kullanılır. Kereviz iktidarsızlığa iyi gelir. Maydanoz erkeklerde ve kadınlarda cinsel isteği arttırır. Salep kolay sindirilen ve cinsel gücü arttırıcı etkisi olan bir besindir. Tere’nin cinsel istek arttırıcı etkisi vardır. Vanilya erkeklerde ve kadınlarda cinsel isteksizliği yok eder. Yeşil ceviz meyvelerinin kabukları kaynatılarak içildiğinde erkeklerde cinsel gücü arttırır. Yulaf cinsel iktidarsızlık şikayetlerine etkilidir. Kış sabahları kaynatılıp lapa şeklinde yenebilir. İçine kuru yemiş ve bal katılarak besin değeri artırılır.
Uzmanlar, maydanoz, kereviz, sivri biber, kırmızı biber, nane gibi birçok bitkinin, erkeklerde hormonlar üzerinde olumlu etki yaparak cinsel arzuyu ve gücü artırdığını bildirdi.
Cinsel gücü artıran bitkiler Cinsel arzuyu ve gücü artırdığı bilinen bitkilerle ilgili yapılan araştırmalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Uzmanlara göre
erkek hormonlarını çalıştıran ve cinsel isteği artıran bitkiler şunlar:
Kuşdili: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.
Maydanoz: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı giderir. Erkeklerde cinsel gücü artırır.
Nane: Cinsel isteği çok artırır. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.
Tarçın: Cinsel isteği çok artırır.
Zencefil: Tüm vücudu uyararak bedeni ve zihni çalışma gücünü artırır. Erkekte cinsel gücü ve isteği artırır.
Kişniş: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır. Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp, yemek üzerine içilebilir.
Vanilya: Çeşitli sebeplerle (ruhi ve bedeni zayıflık) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır. Pasta ve sütlü tatlılarda kullanılır.

http://www.sifamarket.com/bitkisel/yesilex-afrodizyak/


Tags: Cinsel Sorunlar, Cinsellik, En Etkili Afrodizyak İlaç, Erkekler İçin Cinsel Gücü Artıran Bitkiler, Erkeklerde Sertleşmeye Bitkisel Çözüm, Erkeklerde Cinsel İsteksizlik, Erkeklerde İktidarsızlık Nasıl Anlaşılır, İbrahim Saraçoğlu Cinsel Gücü Artırıcı Bitkiler, İktidarsızlığa İyi Gelen Bitkiler, İktidarsızlık, İktidarsızlık Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu, İktidarsızlık Nasıl Tedavi Edilir, Cinsel Gücü Artıran Bitki Çayları, Cinsel İsteksizlik

Related of "Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Bitkiler (Şifa Market 0224 234 56 78)" Videos