Aliye, Dayısının Haciz Borcunu Ödüyor - Aliye 3. Bölüm

18 May 2018 05:41 0
1,114
3 0

Aliye, Dayısının Haciz Borcunu Ödüyor - Aliye 3. Bölüm Clip Video - Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kaynanası ve görümcesi ile birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan Aliye, kocası Sinan’ın genç bir kızla kendisini aldattığını tesadüf eseri öğrenir. İki çocuğunu da alarak evden ayrılan Aliye, İstanbul’da yaşayan, diş hekimliği yapan dayısı Feyyaz’ın yanına kaçmaya çalışır. Tren garında kendisini bulan Sinan’ın çocuklarından birisini almasına engel olamaz. İstanbul’da kendisine yeni bir hayat arayışına giren Aliye, aynı zamanda Sinan’ın aldığı diğer çocuğunu kurtarma telaşındadır.

TMC FİLM
http://www.tmc.com.tr
http://www.facebook.com/TmcFilmYapim
http://twitter.com/TMC_FiLM Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kaynanası ve görümcesi ile birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan Aliye, kocası Sinan’ın genç bir kızla kendisini aldattığını tesadüf eseri öğrenir. İki çocuğunu da alarak evden ayrılan Aliye, İstanbul’da yaşayan, diş hekimliği yapan dayısı Feyyaz’ın yanına kaçmaya çalışır. Tren garında kendisini bulan Sinan’ın çocuklarından birisini almasına engel olamaz. İstanbul’da kendisine yeni bir hayat arayışına giren Aliye, aynı zamanda Sinan’ın aldığı diğer çocuğunu kurtarma telaşındadır.

Kanala Abone Ol: https://goo.gl/L2FASr

TMC FİLM
http://www.tmc.com.tr
http://www.facebook.com/TmcFilmYapim
http://twitter.com/TMC_FiLM


Tags: türk dizisi, dizi izle, aliye izle, tayanç ayaydın, barış falay, aliye, burçin terzioğlu, mine tugay, gonca vuslateri, aliye 3. bölüm, çocuklarım olmadan asla, aliye 3. özel bölüm, aliye tüm bölümler, aliye dizi, 3. bölüm, halit ergenç dizileri, ıtır esen, aile dizisi, halit ergenç, nejat işler, sanem çelik

Related of "Aliye, Dayısının Haciz Borcunu Ödüyor - Aliye 3. Bölüm" Videos