Araştırma Sorumlusu Ne İş Yapar? İleyna Ören

08 Nov 2016 03:44 0
223
2 0

Araştırma Sorumlusu Ne İş Yapar? İleyna Ören Clip Video - İsmim İleyna Ören. Uluslararası bir danışmanlık firmasında araştırma sorumlusu olarak çalışıyorum. Baktığımız zaman aslında yaptığımız işi tepe yönetimi olarak da bir liderlik danışmanlığı olarak özetlemek mümkün. Burada ne yapıyoruz, doğru yöneticilerle doğru şirketleri bir araya getiriyoruz aslında. Hem şirketlerin, hem yöneticilerin ihtiyaçlarını anlayıp, birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilecekleri bir platformda onları buluşturuyoruz. İşimiz aslında iki aşamadan oluşuyor: birinci aşama, hazırlık aşaması dediğimiz araştırma odaklı bir süreç; ikinci aşama ise daha çok bunu faaliyete, aksiyona döktüğümüz, yöneticilerle konuşma, onlara anlatma, onları anlama süreci.

http://www.buneis.com/hikaye/205/ileyna-Oren.html

~

"Sevdiğin işi yap, yaptığın işi sev"

https://www.buneis.com, bu denklemi kurmayı daha kolay bir hale getirmeyi hedefleyen, kariyer planlama ve meslek seçimi yaparken gençlere destek olmayı amaçlayan dinamik bir kariyer platformu, bir sosyal girişim.

Farklı okullardan ve bölümlerden mezun, farklı sektörlerdeki farklı pozisyonlarda çalışan kişilerin, kısa görsel öyküleri ile geçmiş/gelecek ve kariyer/eğitim ilişkisinin nasıl kurulduğunu, ve farklı seçeneklerin neler olabileceğini gösteriyoruz.

► Hangi üniversite mezunu ne iş yapıyor? https://goo.gl/NCRB85
► Hangi bölüm mezunu ne iş ne iş yapıyor? https://goo.gl/AjYNSM
► Hangi sektörde ne işler var? https://goo.gl/duhCZc
► Hangi departmanda ne işler var? https://goo.gl/VVwMLH
~

Ruh İşini Bul!
Dinlemek mi konuşmak mı?
Ayrıntılar mı büyük resim mi?
Mantık mı duygular mı?
Ekip çalışması mı yalnız çalışmak mı?
Ruhişi testini doldur, kariyer profilini bul, senin gibi olanlar ne işler yapıyor keşfet, sevdiğin işi bulmaya bir adım daha yaklaş!
►https://goo.gl/PUa39y
~

Farklı kariyer seçeneklerini izlemek için abone olun ►https://goo.gl/uCDLQm
~

https://twitter.com/buneiscom
https://www.facebook.com/buneiscom/
https://www.instagram.com/buneiscom/


Tags: eğitim, kariyer, tercih, ne iş yapar, nasıl yapılır, üniversite, girişim, sonuç, buneiş, ruhişi, gelişim, akademi, hikaye, meslek, uzman, ticaret, sektör, kurumsal, ileyna, ören, araştırma, sorumlusu, siyaset, bilimi, uluslararası, ilişkiler, araştırma sorumlusu

Related of "Araştırma Sorumlusu Ne İş Yapar? İleyna Ören" Videos