gerçekçi şişme kadın tanıtım u

22 Oct 2018 02:21 5
29,145
34 30

gerçekçi şişme kadın tanıtım u Clip Video - https://www.mahremshop.com/

LİNDA GERÇEK İNSAN BOYUTLARINDADIR.BOYU 1,68 ÖLÇÜLERİ 95-60-90 DIR.GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ KALİTELİ PERUKTAN YAPILMIŞ SAÇLARA,3 BOYUTLU YÜZ HATLARINA VE SİLİKON DOLGU DUDAKLARA SAHİPTİR.
İRİ GÖĞÜSLERİNİN UÇLARI SİLİKON DOLGULUDUR.HEM İŞLEV HEM DE GÖRÜNÜM OLARAK GERÇEĞE ÇOK YAKIN BİR HİS VERİR. EL VE AYAKLARI OJELİ TIRNAKLARA SAHİPTİR.
ANAL VE VAJİNAL GİRİŞLERİ TPR İSİMLİ ET HİSSİ VEREN MALZEMEDEN İMAL EDİLMİŞTİR. ANAL GİRİŞİ GERÇEK KADIN GİBİ BOĞUMLU YAPIDA,VAJİNAL GİRİŞİ GERÇEĞİ GİBİ YİVLİ VE NÖDÜLLÜDÜR.ÜRÜNLE BİRLİKTE TİTREŞİM MOTORU VE USB DEN ŞARJ EDİLEN ISITICI ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.
TİTREŞİM CİHAZI AYNI ZAMANDA STEREO SES ÇIKARMA ÖZELLİĞİNE DE SAHİPTİR.İSTERSENİZ SESSİZ DE KULLANABİLİRSİNİZ.TİTREŞİM CİHAZINA PİLİ TAKIN,TİTREŞİMİ AÇIN,ANAL GİRİŞ YAPACAKSANIZ VAJİNAYA,VAJİNAL GİRİŞ YAPACAKSANIZ ANAL GİRİŞE TİTREŞİM YUMURTASINI YERLEŞTİRİN.
TÜM BUNLARA EK OLARAK ÜRÜNLE BİRLİKTE BÜYÜK BOY MEDİKAL KAYGANLAŞTIRICI JEL,ŞİŞİRME POMPASI DA GÖNDERİLMEKTEDİR. LİNDA REALİSTİK ŞİŞME MANKEN İSTENİRSE ILIK SU DOLDURULARAK DA KULLANILABİLİR. SU DOLDURMA YERİ ARKADADIR.BİR BİLGİ DE VERELİM; LİNDA ÇOK TUTULAN BİR ŞİŞME MANKEN OLDUĞU İÇİN BİRE-BİR TAKLİTLERİ DE ÜRETİLMİŞTİR.TAKLİTLERİ İNCE MALZEMEDEN YAPILDIĞI İÇİN ILIK SU İLE KULLANIMA UYGUN DEĞİLDİR.BOYLARI DAHA KISADIR VE SAÇLARI 3. KALİTE SEYREK PERUKTAN YAPILMIŞTIR.
AYNI FİRMANIN ESMER VE SİYAH SAÇLI OLAN VİKTORYA İSİMLİ ŞİŞME MANKENİ DE BULUNMAKTADIR.HER ŞEYİ İLE BİRE BİR AYNI ÜRÜNDÜR.SADECE SAÇLARI SİYAHTIR.
ÖZETLE;LİNDA VE VİKTORYA ŞİŞME BEBEKLER ÜLKEMİZDEKİ EN GERÇEKÇİ ÜRÜNLERDİR. DAYANIKLI VE GERÇEĞE YAKIN ZEVK VEREN ŞİŞME KADIN ALMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİLİR.


Tags: şişme kadın, şişme bebek, şişme, sisme kadın, sısme, realistik, gerçekçi şişme kadın, sısme kadın, ten, ten hissi, kadın, kadin, erotik shop, sex shop

Related of "gerçekçi şişme kadın tanıtım u" Videos